Nauczycielka zamknęła ucznia w klasie. Wyskoczył z okna, bo chciał zdążyć na autobus

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Wrócił do klasy, bo zapomniał bluzy. Nagle okazało się, że ktoś zamknął go w środku. Chłopiec, aby nie spóźnić się na autobus, wyskoczył z okna. Trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach popołudniowych na terenie jednej ze szkół w gm. Wilków. Jak ustalili policjanci, w trakcie oczekiwania dzieci wraz z opiekunką na autobus szkolny, jeden z uczniów – 7-latek wrócił do klasy, ponieważ przypomniał sobie, że zostawił tam swoją bluzę.

Kiedy chłopiec przebywał w środku, nagle został zamknięty w klasie. Uczeń próbował wydostać się z klasy. W pewnym momencie wpadł na pomysł, żeby wyskoczyć z okna na I piętrze. 7-latek nie chciał spóźnić się na autobus szkolny.

Chłopiec z potłuczeniami trafił do szpitala. Dziecku na szczęście nic się nie stało. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci.5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dziecko znam i nie piszcie że z potluczeniami bo ma złamaną nogę czyli co nic się nie stało ? Noga była składana operacyjne więc….

  2. No właśnie dziwna beztroska, dzieciak w szpitalu czyli nic mu nie jest. trochę to dziwne aby dziecko wchodzące na chwilę do sali zamknęło drzwi, ktoś musiał najpierw zamknąć drzwi a potem przekręcić klucz, bez zaglądania do sali? Nikt nie słyszał jak dziecko szarpało za klamkę? Monitoring jest czy już skasowany?