Nastrojowy koncert Luka Mazur Quartet. Mamy dla was wejściówki

Luka Mazur Quartet
Luka Mazur Quartet | materiały organizatora

To nie jest koncert jazzowy, to nie jest koncert folkowy. To wyjątkowe połączenie i przenikanie się tych dwóch gatunków, dające niesamowicie klimatyczny efekt.

Autorski projekt pianisty i kompozytora Łukasza Mazura został zainspirowany świętokrzyskim folklorem. Pianino autora kompozycji, perkusja Kuby Mazura oraz kontrabas twórcy muzyki do spektakli dla wielu teatrów w całej Polsce Maxa Kowalskiego zespajają się w jedną, harmonijnie brzmiącą całość. Dopełnia ją brytyjski multiinstrumentalista Michael Jones, wygrywając na swych skrzypcach poruszające, staranie opracowane ludowe melodie.

„Impresje Świętokrzyskie” Luka Mazur Quartet to album, który wypada nie tylko mieć, lecz również znać. Marcin Olszewski, Soundrebels

Tematy tak piękne, jak nieznane, stały się źródłem dźwięków, którymi można zachwycać, bawić i wzruszać. Przede wszystkim jednak, w ciekawy, nowatorski sposób, przybliżyć współczesnemu słuchaczowi rodzimą, rdzenną, korzenną nutę.

Całość materiału to autorskie interpretacje proponowane przez Luka Mazur Quartet, z niezaprzeczalną lirycznością i delikatnością wynikającą z ludowych inspiracji. To ten rodzaj koncertu, który przynosi ukojenie po ciężkim dniu.

Kiedy: 16 kwietnia 2023 / godz. 19:00

Gdzie: Sala Widowiskowa, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12

Bilety: 25/35 zł dostępne na ck.lublin.pl

Luka Mazur Quartet
Luka Mazur Quartet | materiały organizatora

Mamy dla was zaproszenia

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwa podwójne wejściówki na koncert. Wystarczy w komentarzu pod tym materiałem odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego właśnie Tobie mielibyśmy przekazać zaproszenie i kogo ze sobą zabierzesz. Na komentarze czekamy do piątku (14 kwietnia), do godziny 10:00.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Powiem nieskromnie, może bilety trafią do mnie;) ukojenie to moje marzenie… Zabiorę ze sobą przyjaciela, bo zawsze mnie wspiera. My w ducie i kwartet na parkiecie.