Nastolatki uciekły z ośrodka terapii koło Kazimierza Dolnego. AKTUALIZACJA: zostały odnalezione

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Puław prowadzą poszukiwania trzech nastolatek, które w niedzielę oddaliły się z ośrodka terapii w Albrechtówce koło Kazimierza Dolnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nastolatki mogą przebywać obecnie na terenie Lublina.

Trzy nastolatki uciekły z ośrodka terapii

Do zdarzenia doszło w niedzielę (07.04) po godz. 21:00. Policjanci z Puław otrzymali zgłoszenie od wychowawcy z Młodzieżowego Ośrodka Terapii i Readaptacji „Powrót z U” w Albrechtówce, że trzy wychowanki oddaliły się z ośrodka. O sprawie poinformował nas rodzic jednej z nastolatek. Bardzo się martwi o swoją córkę, ponieważ nie wiadomo gdzie obecnie się znajduje.

Z informacji, jakie nam przekazano, wynika, że nastolatki widziane były w poniedziałek (08.04) przed godz. 7 w Żyrzynie, gdzie próbowały złapać stopa w kierunku Lublina. W niedzielę w nocy prawdopodobnie szukały podwózki do Lublina w Puławach. Wszystko na to wskazuje, iż nastolatki mogą obecnie przebywać na terenie naszego miasta.

Osoby, które widziały nastolatki, lub też znają miejsce ich pobytu, proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 112.

AKTUALIZACJA, GODZ. 19:00

Zaginione nastolatki zostały odnalezione. Są już w rękach policji. Dziękujemy naszym Czytelnikom za zaangażowanie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.