Narkotyki, waga i woreczki strunowe. Policjanci weszli do mieszkania w centrum Lublina

Policjanci w pokoju 22-latka ujawnili narkotyki, wagę i woreczki strunowe
Policjanci w pokoju 22-latka ujawnili narkotyki, wagę i woreczki strunowe | fot. KMP Lublin

Policjanci wpadli na trop 22-letniego mieszkańca, który według ich informacji mógł być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze weszli do jego pokoju.

Narkotyki w mieszkaniu w centrum Lublina

Na trop mężczyzny wpadli policjanci z Wydziału Kryminalnego komisariatu 5 w Lublinie. Funkcjonariusze ustalili, że 22-letni mieszkaniec Lublina może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

Podczas przeszukania mieszkania w centrum miasta policjanci odnaleźli ponad 150 gramów marihuany, haszyszu oraz metamfetaminy. Dodatkowo zabezpieczono wagę elektroniczną i woreczki strunowe do porcjowania narkotyków.

W poniedziałek 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.