
Haszysz znaleziony w krzakach – mężczyzna „znalazł” narkotyki
Do zatrzymania doszło na terenie Lublina. Mundurowi, działając na podstawie wcześniejszych informacji, odnaleźli w zaroślach przy domu 24-latka niemal 140 gramów haszyszu. Mężczyzna twierdził, że narkotyki znalazł na działkach i miał je tylko na własny użytek. Śledztwo wykazało jednak, że wcześniej udzielił haszyszu swojemu rówieśnikowi z gminy Lubycza Królewska.
Kolejny podejrzany został zatrzymany kilka dni wcześniej. Podczas kontroli funkcjonariusze odkryli w jego plecaku ponad 300 porcji haszyszu, które – jak sam przyznał – otrzymał od mieszkańca Lublina.

Do 10 lat więzienia za dystrybucję narkotykami
- 24-latek z Lublina odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków w znacznej ilości – grozi mu do 10 lat więzienia.
- Jego rówieśnik za samo posiadanie środków odurzających może trafić do więzienia na 3 lata.
Policja przypomina, że udzielanie oraz posiadanie narkotyków w dużych ilościach to przestępstwo, które pociąga za sobą poważne konsekwencje prawne.
Co sądzisz o działaniach służb w walce z narkotykami? Uważasz, że kary są wystarczająco surowe? Daj znać w komentarzu lub udostępnij artykuł dalej!
Źródło: KPP Tomaszów Lubelski
Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię