Narkotyki w wynajmowanym mieszkaniu w Łęcznej. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn

marihuana susz marihuany narkotyki
Susz marihuany | fot. KMP Lublin

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Mężczyźni wpadli w ręce funkcjonariuszy w jednym z mieszkań na terenie Łęcznej.

Do zdarzenia doszło w piątek na terenie Łęcznej. Łęczyńscy kryminalni realizując własne informacje ustalili, że w jednym z wynajmowanych mieszkań znajdują się znaczne ilości środków odurzających.

Tam podczas przeszukania w wynajmowanym pokoju 22-latka z gm. Niemce ujawnili ponad 36 gramów marihuany. Z kolei w pokoju użytkowanym przez jego 32-letniego kolegi z gm. Werbkowice funkcjonariusze zabezpieczyli 80 gramów marihuany oraz 0,15 grama amfetaminy.

Ponadto policjanci ustalili, że na terenie miejsca zamieszkania 32-latka w stodole w gm. Werbkowice mogą znajdować się kolejne narkotyki. O przeszukanie tego miejsca poprosili funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie. W stodole policjanci ujawnili 6 krzaków konopi o łącznej wadze ponad 2,5 kg.

Właściciele narkotyków zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. W sobotę usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Dodatkowo 22–latkowi przedstawiono zarzut udzielania środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

W niedzielę wobec obu mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.