Narkotyki w mieszkaniu na Tatarach. 26-latek pół roku temu opuścił mury więzienia

2738295 narkotyki dopalacze dragi amfetamina 900 665
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Długim pobytem na wolności nie nacieszył się 26-letni mieszkaniec Lublina, który po 6 miesiącach wolności ponownie trafił do aresztu. W wynajmowanym mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Mężczyzna w październiku 2018 roku opuścił mury więzienia po 4 latach kary za przestępstwa narkotykowe. Bardzo szybko – jak ustalili policjanci operacyjni z VI komisariatu – powrócił do dawnego procederu. Mężczyzna wynajął mieszkanie w dzielnicy Tatary i tam gromadził narkotyki.

Policjanci podczas przeszukania tego miejsca zabezpieczyli ponad 1500 porcji amfetaminy oraz tabletki ecstazy. W ujawnieniu narkotyków pomagał przewodnik ze specjalnie wyszkolonym do tego celu psem z żandarmerii wojskowej.

26-latek usłyszał zarzuty a następnie został doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w celi. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi do 10-lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Ile wynosi „działka” lub „porcja” dilerska według prawa? Mamy odpowiedź!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.