Narkotyki w Lublinie. Marihuana w komórce, amfetamina w lodówce. Zatrzymany 21-latek

68 124246 g
Narkotyki na terenie posesji w dzielnicy Kośminek | fot. KMP Lublin

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie weszli na teren jednej z posesji w dzielnicy Kośminek. Zabezpieczyli oni prawie 2 kg narkotyków – marihuany i amfetaminy oraz 300 gramów dopalaczy.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KMP w Lublinie ustalili, że na jednej z prywatnych posesji w dzielnicy Kośminek może się znajdować znaczna ilość narkotyków. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się podczas przeszukania domu i budynków gospodarczych.

Łącznie policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 2 kilogramy narkotyków: prawie kilogram marihuany znajdowało się w drewnianej przydomowej komórce, blisko 900 gramów amfetaminy leżacej wśród żywności policjanci znaleźli w lodówce. Zaś w łazience policjanci odkryli substancje w postaci kryształków, które okazały się dopalaczami. Waga wskazała 300 gramów. Mundurowi zabezpieczyli także wagę elektroniczną, dilerki oraz pieniądze.

Właścicielem tych nielegalnych substancji okazał się 21-letni bezrobotny syn właścicieli posesji. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze doprowadzą go do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

WIDEO

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.