Napadała na banki w naszym województwie. Policja zatrzymała kobietę podejrzaną o napady w Kurowie i Puławach

Napad na bank pulawy

Dziś rano kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Puławach podjęli wspólną operację, która zaowocowała zatrzymaniem kobiety podejrzanej o dokonanie rozboju w Puławach wczoraj oraz wcześniejszego w Kurowie. W obu przypadkach sprawczyni używała niebezpiecznego narzędzia – noża. Aktualnie trwają intensywne czynności procesowe z zatrzymaną.

Kobieta, która napadała na banki w rękach policji

Rano 11.11.2023 kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz Komendy Powiatowej Policji w Puławach zatrzymali podejrzaną kobietę o napad na placówki bankowe w naszym regionie. Kobieta od kilku tygodni z nożem w ręku wchodziła do banków w mniejszych miejscowościach i wymuszała od zastraszonych pracowników gotówkę. Do pierwszego z tych zdarzeń doszło 25 października w Kurowie.

Zdjęcie kobiety, która napadła na bank w Kurowie
Zdjęcie kobiety, która napadła na bank w Kurowie | fot. KWP Lublin

Kobieta „wpadła” ponieważ wczoraj 10.11.2023 około godz. 15 w Puławach powtórzyła swój wyczyn. Weszła do banku i w podobny sposób zastraszyła obsługę, żądając wydania gotówki. Początkowo kasjerka nie zrealizowała żądania, ale po ponowieniu groźby wydała pieniądze. – Kobieta spakowała je do foliowej reklamówki na zakupy i uciekła – przekazała policja

Więcej w tym temacie: Trwa obława na kobietę, która napadła bank w Kurowie

Policjant i pies policyjny
Policja prowadzi działania operacyjne w Puławskim banku | fot. Policja

W obu przypadkach kobieta działa w podobny sposób. Była zamaskowana z nożem w ręku. W tej chwili trwają czynności procesowe z zatrzymaną. Za rozbój przy użyciu niebezpiecznego narzędzia grozi nawet do 20 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.