Napad na bank w Kurowie. Zamaskowana kobieta zażądała wydania gotówki. Policja prowadzi obławę

Napad na Bank Spółdzielczy w Kurowie
Napad na Bank Spółdzielczy w Kurowie | fot. Spotted & Hejted Kurów

Trwa policyjna obława na złodzieja, który napadł dzisiaj na Bank Spółdzielczy przy ul. Lubelskiej w Kurowie. Do placówki weszła zamaskowana kobieta i zażądała pieniędzy, następnie uciekła z gotówką. Policja szuka sprawcy napadu i nie zdradza kwoty, jaką kobieta ukradła.

Napad na Bank Spółdzielczy w Kurowie

Do napadu doszło w środę (25.10) około godziny 10:30 w placówce Banku Spółdzielczego przy ul. Lubelskiej w Kurowie. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy kryminalnych, śledczych oraz z psami tropiącymi. Policja nie zdradza na razie szczegółów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do placówki weszła zamaskowana kobieta w kapturze z przedmiotem przypominającym nóż. Kobieta sterroryzowała pracowników banku, żądając wydania gotówki. Kiedy otrzymała pieniądze, wybiegła z banku i oddaliła się w nieznanym kierunku.

„Obecnie prowadzimy czynności o charakterze niejawnym. Nie możemy zdradzać ich szczegółów ze względu na dobro śledztwa” – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Wiadomo, że w wyniku napadu nikomu z personelu banku nic się nie stało.

Trwa policyjna obława.

Aktualizacja: Napad na bank w Kurowie. Policja poszukuje tej kobiety. Sterroryzowała pracowników i uciekła z pieniędzmi

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.