Napad na stację paliw w Lublinie. Sprawca uciekł z pieniędzmi, zanim przybyła policja. Trwa obława

dystrybutor paliwa
Dystrybutor paliwa | fot. Adobe Stock

W poniedziałek doszło do napadu na jedną ze stacji paliw w Lublinie. Do sklepu wszedł zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń i zażądał wydania pieniędzy. Sprawca uciekł z gotówką, zanim przybyła policja.

Napad z bronią na stację paliw w Lublinie

O tym zdarzeniu zostaliśmy poinformowani przez jednego z naszych czytelników.

„Czy wiadomo coś na temat dzisiejszej akcji służb około godziny 7.30 na ulicy Wojciechowskiej? Słyszałem, że był napad na stację paliw z bronią i trwa obława na sprawcę, który uciekał pieszo okolicznymi terenami” – pyta czytelnik Marcin.

Policjanci potwierdzają te doniesienia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (18.09) kilka minut po godzinie 7:00 na stacji paliw przy ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Do budynku wszedł zamaskowany mężczyzna. Przedmiotem przypominającym broń zażądał od pracownika wydania pieniędzy z kasy.

Śledczy informują, że napastnik groził mu pozbawieniem życia. Po zabraniu gotówki sprawca rozboju oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji prowadzi czynności mające na celu ustalenie sprawców napadu. Przeglądany jest monitoring i przepytywani świadkowie.

„Osoby, które widziały kogoś podejrzanego lub sprawcę napadu, proszone są o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub 47 811 57 27” – zaapelował nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Obsłudze stacji nic się nie stało.

Zobacz także: Napad na jubilera w Lublinie. Sprawcy po niemal roku od kradzieży zatrzymani na terenie miasta

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.