„Największa 18-stka w mieście” – Jubileusz Młodzieżowej Rady Miasta Lublin

Młodzieżowi radni XVIII kadencji na sesji w Ratuszu
Młodzieżowi radni XVIII kadencji na sesji w Ratuszu | fot. Miasto Lublin

W tym roku mija osiemnaście lat od pierwszego posiedzenia Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. W związku z jubileuszem, obecni radni zapraszają na specjalne wydarzenie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Jubileuszowe obchody

Wydarzenie „Jak nie my to kto – Największa 18-tka w mieście! Backstage Młodzieżowej Rady Miasta Lublin” odbędzie się 27 maja w godzinach 12.00-16.00. Na jubileusz zaproszeni są radni wszystkich kadencji, przedstawiciele samorządów uczniowskich oraz osoby związane z radą – nauczyciele, dyrektorzy i przedstawiciele organizacji pozarządowych. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Program wydarzenia

Jubileusz będzie okazją do podsumowania działań rady i przybliżenia jej pracy młodzieży. W programie przewidziano wręczenie Nagród MRM, panel dyskusyjny z przedstawicielami poprzednich kadencji oraz występy artystyczne, w tym koncert Wojtka Cugowskiego.

– „Młodzieżowa Rada Miasta Lublin to dobra szkoła liderów społecznych i lekcja współodpowiedzialności za wspólne dobro. W Lublinie przez osiemnaście kadencji wzięły w niej udział całe pokolenia młodzieży” – mówi Mariusz Banach, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Oświaty i Wychowania.

Jak oceniasz działalność Młodzieżowej Rady Miasta Lublin? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Plakat wydarzenia „Jak nie my to kto – Największa 18-tka w mieście! Backstage Młodzieżowej Rady Miasta Lublin
Plakat wydarzenia | fot. Miasto Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.