Najlepszy Koncert Świata z VOX FM w Lublinie. Sprawdź, kto wystąpi

koncert
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Weekend, Masters, Dejw, Defis i Shantel – te gwiazdy disco polo już w piątek wystąpią w ramach akcji „Najlepszy Koncert Świata”. Wydarzenie organizowane przed radio VOX FM rozpocznie się o godzinie 15 na placu Zamkowym.

W piątek, 24 maja w Lublinie na placu Zamowym odbędzie się koncert w ramach V edycji akcji Radia VOX FM pod hasłem Najlepszy Koncert Świata. Na scenie dla mieszkańców naszego miasta wystąpią: Weekend, Masters, Dejw, Defis i Shantel.

Artyści wystąpią na mobilnej rozkładanej scenie, zbudowanej na 18-tonowym trucku o długości 15 metrów. Słuchacze z całej Polski będą mogli oglądać koncerty na żywo dzięki transmisji wideo na profilu facebookowym VOX FM” – informuje biuro prasowe rozgłośni.

Początek wydarzenia od godz. 15.00. Wstęp na koncerty jest darmowy.

Czytaj więcej: Najlepszy Koncert Świata w Lublinie. Scena już gotowa – odliczanie do koncertu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.