Najlepszy Koncert Świata w Lublinie. Scena już gotowa – odliczanie do koncertu

Najlepszy Koncert Świata na placu Zamkowym | fot. Dominik Wąsik

Trwają ostatnie przygotowania do koncertu disco polo organizowanego przez stację radiową VOX FM. Najlepszy Koncert Świata odbędzie się na placu Zamkowym.

Akcja pod nazwą Najlepszy Koncert Świata jest połączeniem eventu plenerowego z działaniami na antenie radia i na profilu społecznościowym stacji radiowej VOX FM. Jest to już piąta edycja wydarzenia, lecz w tym roku pod zmienioną nazwą – wcześniej cykl wydarzeń nazywał się Najszybszy Koncert Świata.

Na placu Zamkowym w Lublinie stoi już radiowy truck z mobilną sceną o długości 15 metrów. Chwilę po godz. 13 ekipa techniczna zaczęła rozkładać scenę, montować barierki i pozostałe elementy. Na czas koncertu ruch kołowy na placu Zamkowym został wyłączony, a kierowcy skierowani w ul. Kowalską.

kliknij by powiększyć

Słuchacze z całej Polski będą mogli oglądać koncert z Lublina na żywo, dzięki transmisji wideo na profilu facebookowym VOX FM. Na scenie dla mieszkańców naszego miasta wystąpią: Weekend, Masters, Dejw, Defis i Shantel.

Początek wydarzenia od godz. 15.00. Z informacji jakie udało nam się uzyskać, same występy artystów disco polo mają rozpocząć się od godz. 18.00 i potrwają do godz. 20.00, lecz jeszcze nie otrzymaliśmy potwierdzenia od organizatorów.

Wstęp na koncerty jest darmowy.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.