Najpierw groził małoletniemu nożem, później zabrał mu 50 zł. 21-latek wpadł w ręce policji

68 150885
21-latek groził małoletniemu nożem, później zabrał mu 50 zł | fot. KPP Łęczna

Policjanci zatrzymali 21-latka, który groził małoletniemu nożem doprowadzając go do stanu bezbronności, po czym zabrał mu 50 zł. Teraz może mu grozić do 15 lat więzienia.

Łęczyńscy kryminalni ustalili, że w czerwcu 21-latek z gminy Milejów dokonał rozboju na małoletnim. Mężczyzna zaszedł od tyłu 14-laka siedzącego samotnie na ławce przy boisku w miejscowości Jaszczów.

21-latek używając przemocy wobec chłopca oraz grożąc mu użyciem noża trzymanego w dłoni doprowadził małoletniego do stanu bezbronności po czym zabrał mu 50 zł.

Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia za co zgodnie z kodeksem karnym grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.