Najechanie na tył. Kolizja trzech aut na ul. Wojciechowskiej. Sprawca nie miał prawa jazdy

Trzy karetki przy kolizji na ul. Wojciechowskiej
Trzy karetki przy kolizji na ul. Wojciechowskiej | fot. czytelnik Paweł

Do zdarzenia doszło rano na ul. Wojciechowskiej i można powiedzieć, że to drogowy klasyk. Kierowca peugeota najeżdża na tył opla, a to uderza w renaulta, które zatrzymuje się wcześniej, aby zjechać z drogi. Sprawca kolizji nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Poranna kolizja na ul. Wojciechowskiej

Do zdarzenia doszło w środę (22.03) około godz. 8 na ul. Wojciechowskiej w Lublinie. W rejonie stacji paliw zderzyły się trzy pojazdy: Peugeot, Opel i Renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna, trzy zespoły ratownictwa medycznego, policja i żandarmeria wojskowa.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renaulta zatrzymał się, by skręcić w lewo do sklepu budowlanego. Za nim zatrzymał się kierowca opla, w którego wjechał kierowca peugeota. Uderzony opel uderzył jeszcze w renaulta.

Osoby poszkodowane nie wymagały przewiezienia do szpitala, zostały przebadane na miejscu zdarzenia. Policjanci ustalili, że sprawca kolizji, kierowca peugeota, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zdjęcia z kolizji

Kolizja trzech aut na ul. Wojciechowskiej
Kolizja trzech aut na ul. Wojciechowskiej | fot. czytelnik Paweł
Peugeot uderzył w opla
Peugeot uderzył w opla | fot. czytelnik Paweł
Opel uderzył w renaulta
Opel uderzył w renaulta | fot. czytelnik Paweł
Na miejscu interweniowała również Żandarmeria Wojskowa
Na miejscu interweniowała również Żandarmeria Wojskowa | fot. czytelnik Paweł
Straż pożarna
Straż pożarna | fot. czytelnik Paweł

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.