Na wylocie z Lublina trwa budowa nowego parku handlowego. Obok niego działa już Biedronka i Aldi

Budowa parku handlowego GDL przy ul. Piaseckiej w Świdniku
Budowa parku handlowego GDL przy ul. Piaseckiej w Świdniku | fot. Dominik Wąsik

Na działce pomiędzy sklepami Biedronka a Aldi przy ul. Piaseckiej w Świdniku powstaje właśnie park handlowy. Jego otwarcie planowane jest w przyszłym roku.

Park handlowy GDL

Za realizację inwestycji odpowiada spółka Kępa i Hradil, należąca do Grupy Deweloper Lublin (GDL), która specjalizuje się w budowie nowych mieszkań w Lublinie. Park handlowy GDL powstaje na działce przy ul. Piaseckiej w Świdniku, tuż na wylocie z Lublina w kierunku Świdnika.

Obiekt będzie sąsiadował z dwoma popularnymi sklepami. Po jego lewej stronie, patrząc od strony ulicy, znajduje się Aldi, a po prawej – Biedronka. Wjazd i parking dla samochodów będzie dzielił z Aldim.

Prace budowlane ruszyły w październiku br. Według tablicy informacyjnej zamieszczonej na ogrodzeniu inwestycji, zakończenie robót planowane jest w czerwcu 2024 r.

Już wiadomo, że pierwszymi najemcami w parku handlowym GDL będą takie sieci jak m.in. Rossmann, Pepco, Dealz, Tedi i Sinsay.

Przypomnijmy, że w planach jest również parku handlowego przy wylotówce z Lublina w kierunku Łęcznej. O tym poinformowaliśmy jako pierwsi. Szczegóły tu: W Lublinie powstanie nowy park handlowy, a obok niego kolejny Lidl

Wizualizacja parku handlowego GDL w Świdniku na płocie inwestycji
Wizualizacja parku handlowego GDL w Świdniku na płocie inwestycji | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.