Na wjeździe do Lublina powstanie market sieci Aldi. Wiemy, w którym dokładnie miejscu

Aldi przy ul. Nałkowskich w Lublinie
Aldi przy ul. Nałkowskich w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Na działce przy ul. Piaseckiej w Świdniku ruszyły prace ziemne pod budowę kolejnego marketu niemieckiej sieci Aldi. Sklep będzie mieścił się nieopodal nowej pętli autobusowej na Felinie.

Aldi przy ul. Piaseckiej w Świdniku

Nowy sklep sieci Aldi powstaje na działce pomiędzy pętlą autobusową na Felinie a sklepem sieci Biedronka przy ul. Piaseckiej w Świdniku. Na ten moment nie wiadomo za wiele o inwestycji. Teren jest ogrodzony, a na działce trwają prace ziemne. Natomiast przed weekendem na stronie sieci można było znaleźć oferty pracy do sklepu Aldi Lublin Felin — obecnie są już niedostępne.

„W tym momencie możemy potwierdzać wyłącznie te lokalizacje nowych sklepów, które widnieją na naszej stronie internetowej. Zgodnie z informacją przedstawioną na stronie planujemy otwarcie sklepu Aldi w Lublinie, jednak szczegóły będziemy mogli przekazać dopiero w momencie, gdy wszystkie formalności związane z budową zostaną zakończone” – czytamy w przesłanej do naszej redakcji odpowiedzi biura prasowego sieci Aldi.

Przypomnijmy, że w Lublinie trwa też budowa czwartego sklepu Aldi. Będzie się mieścić na terenie parku handlowego Węglin Park przy ul. Jana Pawła II. Pozostałe trzy mieszczą się przy ulicach: al. Spółdzielczości Pracy / ul. Do Dysa, ul. Sendlerowej / ul. Poligonowej i ul. Nałkowskich.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Po co to Aldi. Jakoś tłumów tam ani widu ani słychu. Na siłę otwieranie.