Na widok policji nagle skręcił w drogę do lasu. Kierowca i pasażer z narkotykami

amfetamina narkotyki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Dość słabe nerwy okazał się mieć młody mężczyzna, który na widok patrolu policji nagle skręcił w drogę do lasu. Został zatrzymany do kontroli – okazało się, że on, jak i pasażer mają narkotyki.

Kierowca po narkotykach, pasażer z narkotykami

Policjanci z Posterunku w Milejowie podczas sobotniego patrolu zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie kierującego samochodu marki Mitsubishi, który na widok radiowozu skręcił w drogę biegnącą przez las, a następnie zatrzymał się w lesie.

Policjanci dokonali kontroli auta. W trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli w bocznych drzwiach zawiniątko z białą substancją, które okazało się własnością 22-letniergo kierowcy. Również 19-letni pasażer mitsubishi miał ukryty w swoim portfelu woreczek z białym proszkiem, który jak się tłumaczył, znalazł pod mostem przy rzece.

Młody kierowca został poddany badaniu na zawartość narkotyków w organizmie. Potwierdziły się przypuszczenia mundurowych, że znajduje się pod wpływem środków odurzających. 22-latek przyznał się policjantom, że kilka godzin wcześniej zażył amfetaminę, a następnie wsiadł za kółko.

22-letni kierowca i 19-letni pasażer zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania środków psychotropowych w postaci amfetaminy. Dodatkowo kierujący mitsubishi usłyszał zarzuty kierowania samochodem pod wpływem narkotyków.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.