Na widok policjantów zaczął uciekać. 27-latek miał przy sobie marihuanę

68 173191
27-latek uciekał przed policjantami z marihuaną w ręku | fot. KMP Zamość

Policjanci po krótkim pieszym pościgu zatrzymali 27-latka, który na widok policjantów zaczął uciekać w stronę lasu. Okazało się, że powodem ucieczki była marihuana, którą wciąż trzymał w ręku.

Do zdarzenia doszło na parkingu w Szewni Dolnej, w gminie Adamów. Policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać w stronę lasu przez zarośla. Policjanci postanowili sprawdzić, co było powodem tak szybkiego oddalenia się, więc ruszyli za nim w pości.

Po krótkotrwałym pościgu policjanci dogonili 27-latka. Okazało się, że powodem ucieczki była marihuana, która wciąż trzymał w ręku. Ponadto podczas przeszukania miejsca zamieszkania w samochodzie zatrzymanego została zabezpieczona kruszarka do ziół.

Mężczyzna powiedział, że narkotyki należą do niego i miał je na własny użytek. Dzisiaj 27-letni mieszkaniec gm. Adamów, usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających, policjanci wnioskowali o dozór policyjny.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ża Łos Ne… Brawurowa akcja spier*olenia życia kolejnej nikomu nie przeszkadzającej osobie . Z tego kraju można tylko uciec