Na widok policjantów próbował połknąć zawiniątko z marihuaną. Zakrztusił się, potrzebna była pomoc lekarzy

Marihuana w woreczku
Marihuana w woreczku | fot. Adobe Stock

Sobotni wieczór nie należał do udanych dla 28-latka, który miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna na widok policjantów, by uniknąć kary, próbował połknąć zawiniątko z marihuaną. Przeliczył się jednak ze swoimi umiejętnościami, trafił do szpitala.

Próbował połknąć narkotyki

Do zdarzenia doszło w sobotni (21.01) wieczór w centrum Lublina. Policjanci otrzymali zgłoszenie o głośnio puszczanej muzyce w jednej z piwnic. Na miejsce skierowano patrol z oddziału prewencji. Funkcjonariusze, schodząc do piwnicy, poczuli charakterystyczny zapach marihuany.

„Na miejscu zastali dwóch mężczyzn, z których jeden dziwnie się zachowywał. Widać było, że próbuje coś połknąć. W pewnym momencie zaczął się krztusić. Na miejscu wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła 28-latka do szpitala” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W trakcie przeprowadzonego zabiegu lekarze wyjęli mu z przełyku foliowe zawiniątko z zawartością marihuany. W trakcie przeszukania w miejscu jego zamieszkania kryminalni odnaleźli dodatkowe kilka porcji tego narkotyku.

28-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Za posiadania narkotyków grozi do 3 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.