Na ul. Glinianej znaleziono martwego mężczyznę. Nie dawał oznak życia od kilku tygodni

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

W mieszkaniu na ul. Glinianej w Lublinie policjanci znaleźli zwłoki 72-letniego mężczyzny. Wiadomo, że mężczyzna nie nawiązywał kontaktu od dłuższego czasu ani z sąsiadami, ani z rodziną.

 

Do makabrycznego odkrycia doszło w czwartek około godz. 9 w jednym z bloków na ulicy Glinianej w Lublinie. Zaniepokojona rodzina, martwiąc się brakiem kontaktu z mężczyzną postanowiła go odwiedzić. Jak się okazało, klucze gdzieś się zgubiły i postanowili wezwać policję.

 

Policjanci dostali się do środka po wyważeniu drzwi. W mieszkaniu znaleziono ciało martwego mężczyzny. Policjanci nie byli w stanie określić jak długo w takim stanie ciało się znajdowało, ale powoli przechodziło w stan rozkładu.

 

Pewne jest to, że mężczyzna miał 72 lata, był wdowcem i mieszkał sam. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie w ciągu kilku dni ma ustalić okoliczności i przyczynę zgonu mężczyzny. Wiadomo, że nie było w tym udziału osób trzecich.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.