Na jeden dzień zamkną przejazd pod wiaduktem na ul. Janowskiej

IMG 20191119 092619
Zamknięcie ul. Janowskiej pod wiaduktem kolejowym | fot. Dominik Wąsik

Uwaga kierowcy! W środę w godzinach porannych zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem na ul. Janowskiej. Kierowcy i komunikacja miejska na objazdy.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że w dniu 4 marca 2020 r. od godz. 8.00 do godz. 18.00, zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu w ul. Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego.

Jezdnia pod wiaduktem zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską.

Objazdy komunikacji miejskiej

W związku z planowanym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego, Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie, w dniu 4 marca od godz. 8.00 do 18.00, wprowadza następujące objazdy dla pojazdów komunikacji miejskiej:

* linia nr 8 w obu kierunkach: … – Krężnicka – Żeglarska – Nałkowskich – Romera –Diamentowa – Krochmalna – Nadbystrzycka – …

Dodatkowo w celu obsługi komunikacyjnej mieszkańców ul. Janowskiej w w/w dniach uruchomiona zostaje tymczasowa linia zastępcza nr 708 kursująca po trasie: Janowska – stacja pomp – Janowska – Żeglarska – Nałkowskich – Romera (pętla końcowa linii nr 6).

W czasie trwania objazdów nie będą obsługiwane przystanki Koło NŻ 01 i 02 oraz Wąwozowa NŻ 01 i 02.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.