Myślała, że w rzece pływa ciało dziecka. Szybka reakcja policji (zdjęcia)

Dzisiejszego poranka policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w rzece Bystrzyca pływa najprawdopodobniej ciało dziecka. Na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze.

 

Do zgłoszenia doszło w poniedziałek o godzinie 9:49. Zaniepokojona mieszkanka zgłosiła, że w rzece Bystrzyca za mostem na ul. Cienistej pływają ubranka dziecka, ale sama nie mogła się dokładnie określić. Na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze.

 

– Wyglądało jak dziecko w różowej kurteczce zawinięte w kocyk… a obok pływał worek niebieski i coś z niego wystawało – komentuje mieszkanka.

 

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce szybko zrobili rozeznanie. Jak się okazało był to fałszywy alarm. Były to ubranka należące do marzanny, która była tam topiona.

 

– Policjantka, która przyjmowała zgłoszenie szybko zareagowała. Wielkie brawa im się należą za tak szybką interwencję. Chwile grozy przeżyłam i ja i Pani Policjantka – tłumaczy mieszkanka.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.