Muzyczne rozpoczęcie roku akademickiego. W sobotę koncert SIEMA ŻAKI! na Placu Litewskim

Fontanna na placu Litewskim
Fontanna na placu Litewskim | fot. Miasto Lublin

W sobotę na Placu Litewskim odbędzie się koncert SIEMA ŻAKI! Na scenie wystąpią młode zespoły związane z Chatką Żaka, które naładują pozytywną energią wszystkich mieszkańców Lublina na cały nadchodzący rok akademicki.

Koncert SIEMA ŻAKI! 2022

Podczas koncertu SIEMA ŻAKI! zagrają muzyczne grupy studenckie, a wydarzenie będzie prowadzone w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim. Koncert odbywa się w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

SOBOTA – 1 PAŹDZIERNIKA

19:00 Rozpoczęcie koncertu
19:20–19:40 W rytmie Chatki – studencki zespół bębniarski
19:50–20:20 Vucha – studencki ukraińsko-białoruski zespół muzyki alternatywnej
20:30–21:00 Frustra – młoda etnojazzowa formacja, stypendyści Stypendiów Kulturalnych Bogdanki w Chatce Żaka 2021
21:10–21:40 The Helping Hand – międzynarodowa grupa studentów lubelskich uczelni powstała w Chatce Żaka, mająca w repertuarze utwory etniczne i popularne.

Siema Żaki wracają na Plac Litewski
Siema Żaki wracają na Plac Litewski

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.