Muzeum Selfie Station otwiera się w Lublinie. Marzysz o idealnym selfie? Zrobisz je właśnie tu

W Lublinie otworzy się muzeum selfie w regionie
W Lublinie otworzy się muzeum selfie w regionie | fot. Adobe Stock

Muzeum Selfie Stadion to pierwsze takie miejsce na mapie Lublina. Można tu zrobić sobie najbardziej oryginalne zdjęcie – selfie właśnie. Otwarcie muzeum selfie w weekend.

Muzeum Selfie Lublin

Eksponaty? Kolekcje? Zwiedzanie? Nic z tych rzeczy. Muzeum Selfie Station Lublin to osiem różnych przestrzeni z ponad 30 instalacjami, a każda z nich w innym klimacie. Muzeum selfie przeniesie odwiedzających za pomocą kolorów oraz gry światła do krainy kreatywności.

Muzeum Selfie Station znajduje się w Targach Lublin, przy ulicy Dworcowej 11. Otwarte jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-19:00 i od piątku do niedzieli w godzinach 12:00-20:00. Uwaga! Oficjalne otwarcie Selfie Station w sobotę 22 października o godz. 12:00.

Wejście na teren kompleksu jest biletowane, a wizyta ograniczona czasowo, ok. 60 minut. Ile kosztuje wstęp do muzeum selfie? W tygodniu bilet normalny ma cenę 30 zł, a ulgowy 25 zł. W weekendy ceny są wyższe: normalny bilet kosztuje 35 zł, ulgowy 30 zł.

Jak wygląda przestrzeń w muzeum? Trzeba przyznać, że scenografia prezentuje się naprawdę imponująco.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.