Mundurowi znaleźli łącznie 2,5 kilograma narkotyków. 59-latka oraz jej pasażer zostali tymczasowo aresztowani

ziela konopi
fot. KPP Parczew

Policjanci podczas kontroli drogowej zatrzymali kierującą Oplem 59-latkę oraz jej pasażera. Ponadto kobieta przewoziła w samochodzie narkotyki. Z kolei w wynajmowanych przez nich mieszkaniach mundurowi znaleźli susz i ziela konopi innych niż włókniste oraz amfetaminę o łącznej wadzę 2.5 kg.

Od kontroli drogowej do przeszukania mieszkania

Parczewscy policjanci przed kilkoma dniami zatrzymali do kontroli drogowej Opla. Kierująca nim 59-latka podróżowała wspólnie z 23-letnim pasażerem. W trakcie kontroli kobieta została poddana badaniu narkotestem, które dało wstępnie wynik pozytywny. Od kobiety pobrano krew do dalszych badań. Ponadto kobieta przewoziła w samochodzie narkotyki.

narkotyki
fot. KPP Parczew

W wynajmowanych przez nich mieszkaniach mundurowi znaleźli susz i ziela konopi innych niż włókniste oraz amfetaminę. Narkotyki ukryte były w szafce pod umywalką. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to waga 2,5 kilograma.

Zatrzymani zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Parczewie, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz odpłatnego ich udzielania.

narkotyki
fot. KPP Parczew

Na wniosek Prokuratora Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesiące. Policjanci zabezpieczyli od zatrzymanych także znaczną ilość gotówki na poczet przyszłej kary.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.