Można już zdawać egzaminy na motocyklowe prawo jazdy

WORD Lublin
WORD Lublin | fot. Dominik Wąsik

Dzięki sprzyjającej pogodzie Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie wznowił egzaminy na wszystkie kategorie motocyklowego prawa jazdy.

WORD wznowił egzaminowanie motocyklistów

Egzaminy na wszystkie kategorie motocyklowego prawa jazdy prowadzone są tylko przy dogodnych warunkach atmosferycznych, czyli w praktyce nie są organizowane w zimie. To od decyzji dyrektora danego WORD-u i dokonanej przez niego analizy warunków zależy, kiedy „motocyklowe egzaminy” zostaną wznowione po zimowej przerwie i do kiedy potrwają.

W ubiegłym roku egzaminy na prawo jazdy na kategorie motocyklowe AM, A1, A2 oraz A zostały zawieszone z dniem 16 listopada. Wznowienie przeprowadzania egzaminów w Wojewódzkim Ośrodki Ruchu Drogowego w Lublinie było planowane na 1 kwietnia, jednak w tym roku był to jeszcze dzień świąteczny. Finalnie egzaminy wznowiono od 2 kwietnia.

„Informujemy, iż z dniem 2 kwietnia 2024 r. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie wznowił przeprowadzanie egzaminów praktycznych kat. AM, A1, A2, A, B1 (w przypadku otwartego nadwozia) prawa jazdy, we wszystkich swoich oddziałach, tj. w Lublinie, Puławach i Kraśniku” – czytamy na stronie lubelskiego WORD-u.

Egzaminy teoretyczne dla wspomnianych kategorii są prowadzone bez przerwy, przez cały rok.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.