Motor Lublin. Zbigniew Jakubas tymczasowym prezesem klubu

Zbigniew Jakubas tymczasowym prezesem Motoru Lublin
Zbigniew Jakubas tymczasowym prezesem Motoru Lublin | fot. Miasto Lublin

Zbigniew Jakubas będzie tymczasowym prezesem piłkarskiego Motoru Lublin — przekazała w komunikacie Rada Nadzorcza Motoru Lublin S.A. Jakubas zastąpi Martę Daniewską, która złożyła rezygnację z tej funkcji.

Jakubas prezesem Motoru Lublin

W piątek (1.07) odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Motoru Lublin S.A. Rada przyjęła rezygnację ze stanowiska dotychczasowej prezes, Marty Daniewskiej, a także wiceprzewodniczącego Bogusława Leśnodorskiego. Na najbliższe trzy miesiące pełniącym obowiązki prezesa zarządu będzie Zbigniew Jakubas, sprawujący funkcję społecznie.

Na posiedzeniu powołano również nowych członków Rady Nadzorczej klubu. Jej skład tworzą obecnie: Izabela Bobrzyk (wskazana przez Zbigniewa Jakubasa), Zbigniew Jakubas (wskazany przez Jakubas Investment sp. z o.o.), Kamil Balcerek (wskazany przez Zbigniewa Jakubasa), Tomasz Widerlik (wskazany przez Jakubas Investment sp. z o.o.), Robert Żyśko (wskazany przez gminę Lublin), Piotr Dreher (wskazany przez gminę Lublin)

Dodatkowo funkcję przewodniczącej będzie pełniła Izabela Bobrzyk, a jej zastępcą będzie Robert Zyśko.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.