Zmiany w zarządzie Motoru Lublin. Marta Daniewska nie jest już prezesem klubu

Marta Daniewska zrezygnowała z funkcji prezesa Motoru Lublin
Marta Daniewska zrezygnowała z funkcji prezesa Motoru Lublin | fot. archiwum prywatne Marty Daniewskiej

Motor Lublin w specjalnym komunikacie poinformował, że Marta Daniewska nie jest już prezesem klubu. Daniewska sama złożyła rezygnację z funkcji prezesa i z członkostwa w zarządzie spółki.

Prezes Motoru Lublin złożyła rezygnację

„W dniu 30.06.2022 roku Marta Daniewska złożyła rezygnację z funkcji prezesa zarządu Motor Lublin S.A. i jednocześnie z członkostwa w zarządzie spółki” – poinformował klub w komunikacie.

Odejście z klubu skomentowała również sama Daniewska, która zamieściła na swoim profilu na Facebooku następujący wpis:

„Jak pisała kiedyś J.K. Rowling: „Trzeba być bardzo dzielnym, by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom”. Akurat ten cytat przychodzi mi dziś do głowy… W swojej działalności zawsze kieruję się oddaniem, pracowitością, a nade wszystko lojalnością względem samej siebie. Nie wszystko poszło zgodnie w zgodzie z moimi wartościami i przekonaniami, dlatego opuszczam Motor Lublin. Te 1,5 roku były dla mnie wymagającym, ale bardzo satysfakcjonującym czasem. Czas się pożegnać z podniesioną głową” – napisała Marta Daniewska.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.