Motocykliści zainaugurują sezon motocyklowy. Zlot pod Areną Lublin i liczne atrakcje towarzyszące [SZCZEGÓŁY]

Lubelskie Motocyklove Powitanie Sezonu przy Arenie Lublin
Lubelskie Motocyklove Powitanie Sezonu przy Arenie Lublin | fot. Karol Niedźwiadek

W niedzielę 21 kwietnia w Lublinie odbędzie się rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Zlot odbędzie się na parkingu Areny Lublin, gdzie zaplanowano liczne atrakcje dla motocyklistów i wszystkich przybyłych.

Lubelskie motocyklove rozpoczęcie sezonu 2024

Wydarzenie inaugurujące nadchodzący sezon motocyklowy „Lubelskie Motocyklove Powitanie Sezonu 2024” odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia na parkingu stadionu Arena Lublin. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 12:00. Zlot co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród motocyklistów, ale również samych mieszkańców Lublina i regionu.

W trakcie zlotu zaplanowano liczne zabawy i konkursy z nagrodami, wystawy motocykli i akcesoriów motocyklowych oraz wiele innych atrakcji. W trakcie zlotu na parkingu Areny Lublin trwać będzie również zlot food trucków. O tym pisaliśmy tu: Food trucki przyjadą do Lublina. Impreza już w najbliższy weekend. Oto szczegóły

Organizatorzy spodziewają się udziału setek motocyklistów. Nad bezpieczeństwem imprezy mają czuwać patrole policji. Na ten moment organizatorzy zlotu nie udostępnili jeszcze harmonogramu wydarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.