Morderstwo byłego młodzieżowego radnego z Lublina. Jego dziewczyna usłyszała zarzut zabójstwa

nóż
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Zarzut zabójstwa usłyszała 25-letnia Karolina B. – partnerka 21-letniego Igora W.-K., byłego młodzieżowego radnego z Lublina. Kobieta trafiła na trzy miesiące do aresztu.

Brutalne zabójstwo 21-letniego Igora w Warszawie

Do tragedii doszło 30 kwietnia na terenie dzielnicy Wilanów w Warszawie. Zakrwawionego mężczyznę na chodniku zauważyli sąsiedzi. Na miejsce wezwano karetkę, która przetransportowała rannego 21-latka do szpitala. Niestety mimo starań lekarzy, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do sprawy policjanci zatrzymali 25-letnią Karolinę B., dziewczynę Igora. Początkowo kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Jednak po śmierci 21-latka odpowie za zabójstwo partnera. Karolina B. trafiła do aresztu na trzy miesiące. Kobieta nie przyznaje się do winy.

Prawdopodobnie doszło między nimi do kłótni, po której Igor opuścił mieszkanie. Według Super Expressu odnaleziono go z zadaną 15-centymetrowym ostrzem raną kłutą brzucha, gdy wzywał pomocy, leżąc na chodniku nieopodal mieszkania dziewczyny.

Igor był studentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wcześniej przez kilka lat był radnym Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie.

Karolinie B. grozi dożywocie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.