Mobilny outlet Biedronki przyjedzie do Lublina. Wiemy, kiedy i przy którym sklepie stanie wyprzedażowa przyczepa

Mobilny outlet truck Biedronki
Mobilny outlet truck Biedronki | fot. Biedronka

Mobilne outlety Biedronki ruszyły w kolejną podróż po Polsce. Są wypełnione po brzegi artykułami przemysłowymi, które klienci mogą kupić w niższych cenach. Jak udało nam się ustalić, na tegorocznej trasie znalazł się również Lublin. Wiemy, kiedy i przy którym sklepie stanie wyprzedażowa przyczepa.

Outlet Truck Biedronka przyjedzie do Lublina

Pierwsze mobilne outlety Biedronki wyjechały w Polskę w 2019 roku. W przyczepach wyprzedażowych kupimy pełnowartościowe produkty przemysłowe pochodzące z poprzednich kolekcji w cenach obniżonych nawet o 70 proc.

„Sieć Biedronka umożliwia swoim klientom zakupy w możliwie najniższych cenach, m.in. dzięki regularnie organizowanym akcjom promocyjnym. Dodatkowo, w niektórych placówkach klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty na artykuły przemysłowe dostępne w sprzedaży w specjalnych przyczepach, tzw. outlet truckach, znajdujących się na parkingach przed niektórymi sklepami Biedronka” – mówi Monika Kołtun, starszy menadżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Przyczepy wyprzedażowa to mobilna formuła sprzedaży zapewniająca dostęp do art. non-food oraz tekstyliów. W dostępnym asortymencie outlet trucków klienci znajdą przede wszystkim sprzęt AGD, meble, akcesoria, a także produkty dla dzieci. Każda naczepa ma powierzchnię 36 metrów kwadratowych i pomieści aż 15 palet towaru.

„Asortyment dostępny w outlet trucku jest objęty mechanizmem promocyjnym, który umożliwia zakup dwóch lub więcej produktów z rabatem 50% na wybrane zakupione artykuły” – wyjaśnia Monika Kołtun.

Przyczepy przystosowane są do potrzeb klientów – znajdują się w nich terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą, są ogrzewane i klimatyzowane.

Jak przekazało biuro prasowe sieci Biedronka, lokalizacja i trasa przyczepy z asortymentem wyprzedażowym jest ustalana operacyjnie na bieżąco, a oferta standardowo jest dostępna dla klientów w danym tygodniu od wtorku do soboty w godzinach 10:00-20:00.

Gdzie w najbliższym czasie będzie można zobaczyć przyczepę w Lublinie? Od 2 do 7 października outlet truck pojawi się przy sklepie Biedronka przy ul. Magnoliowej 1.

Zobacz także: Podczas zakupów w Biedronce podładujesz elektryka. Do końca 2024 r. ładowarki staną przy 600 sklepach

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. P. Monika K….. cóż…. „Oszałamiająca kariera”… Nie liczy się nic….🤐