Młodzi aktorzy zaprezentują swoje talenty. Rusza IV. Festiwal Teatrów Amatorskich

Młodzi aktorzy zaprezentują swoje talenty. Rusza IV. Festiwal Teatrów Amatorskich
Festiwal Teatrów Amatorskich | fot. organizator

IV. Festiwal Teatrów Amatorskich to spotkanie młodych ludzi zajmujących się sztuką teatralną, organizowane w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli.

Festiwal Teatrów Amatorskich to wydarzenie, podczas którego spotykają się młodzieżowe teatry amatorskie z całej Polski. W programie znajdą się warsztaty dla uczestników oraz forum dyskusyjne dla instruktorów. Zajęcia będą prowadzić aktorzy z Teatru Andersena w Lublinie.

– Festiwal skierowany jest do grup, które w swoim repertuarze dotykają wartości, w szczególności tych wzniosłych i prawdziwych, a ich głównym celem jest przekazywanie tych wartości młodym aktorom i widzom. Pragniemy, aby to wydarzenie dało możliwość wymiany doświadczeń oraz dyskusji o roli teatru w wychowaniu – mówi Kinga Ozga, instruktor Akademii Młodzieżowej.

W tym roku udział w festiwalu weźmie 6 grup, m.in. ze Szczebrzeszyna, Lubartowa, Janowca i Puław.

Organizatorem jest Akademia Młodzieżowa prowadzona przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Wydarzenie startuje 19 maja o godzinie 12:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.