Młody mężczyzna próbował odebrać sobie życie na cmentarzu. Znaleźli go z podciętymi nadgarstkami

3643555687 455edf2fa0 b
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Łukasz / flickr.com

Policjanci uratowali młodego mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie na terenie jednego z cmentarzy w powiecie parczewskim. Został znaleziony z podciętymi nadgarstkami.

W poniedziałek około północy dyżurny parczewskiej komendy otrzymał informację, że na terenie jednego z cmentarzy w powiecie parczewskim został znaleziony mężczyzna z pociętymi nadgarstkami. Młody mężczyzna krwawił i tracił przytomność.

Osoba, która była na miejscu była na tyle zdenerwowana, że nie wiedziała co w takiej sytuacji ma robić” – relacjonuje asp. Artur Łopacki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Dyżurny poinstruował osobą zgłaszającą w jaki sposób zrobić i założyć opatrunek. Po chwili na miejsce dotarli mundurowi, którzy udzielili dalszej pomocy. Policjanci podtrzymywali funkcje życiowe mężczyzny do momentu przyjazdu karetki.

23-latek trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, powodem takiego zachowania mogły być problemy osobiste.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.