Młode CSK zaprasza na wiosenne spotkanie — Na łące i w lesie co nam wiosna niesie?

grafika Na łące i w lesie co nam wiosna niesie?
fot. Materiał organizatora

„Małe Laboratorium Muzyki” – to cykl spotkań-koncertów z muzyką wokalną i instrumentalną dedykowany dzieciom od 0 do 6 roku życia wraz z opiekunami.

Koncert gordonowski z cyklu Małe Laboratorium Muzyki CSK

Tym razem zabierzemy Was na muzyczną przechadzkę po wiosennej łące i lesie.

Wiosna to moja ulubiona pora roku, przychodzi w delikatnym powiewie wiatru, ciepłym deszczu, nieśmiałych promieniach słońca, rozbudzając nowe życie w przyrodzie. Każda wiosna to dla mnie nowa nadzieja, na piękniejszy świat, ale nie ten duszny, obezwładniający gorącem jak lato, ale ten świetlisty, jasnozielony i delikatnie ciepły.

Aby pokazać Wam muzyką kolory takiej wiosny, zaprosiliśmy do współpracy Justynę Hebde na harfie, Maksymilian Woska na skrzypcach, Marcina Remfelda na flecie i Stanisława Siedlaczka na instrumentach perkusyjnych, którzy bogactwem barw każdego z instrumentów przywołają nam wiosnę. Koncerty poprowadzi Joanna Głogowska-Szychta. Zapraszamy!

Na łące i w lesie co nam wiosna niesie?

  • Gdzie: Małe Laboratorium Muzyki/MŁODE CSK
  • Kiedy: 14 KWI | 10.00, 11.15 i 12.30
  • Bilety: Kasa CSK oraz bilety.csklublin.pl | dzieci: 20 zł, dorośli: 35 zł

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.