Młode CSK zaprasza na warsztaty malarskie dla dzieci. Sprawdź szczegóły

grafika z napisem Ferie w CSK
Ferie w CSK | fot. Materiał organizatora

Młode CSK zaprasza na warsztaty malarskie: uczestnicy będą własnoręcznie tworzyć obrazy przy pomocy farb fluorescencyjnych i lamp UV.

Tematyka warsztatów

Proponowana tematyka to świat podwodny, rafa koralowa i zwierzęta oceaniczne. W ten niesamowicie barwny świat wprowadzi naszych małych odbiorców tematyka wraz z techniką.

Po warsztatach wspólnie weźmiemy udział w turnieju gier planszowych pod okiem doświadczonych animatorów w ramach Festiwalu Gier Planszowych #Boardmania.

Dla kogo warsztaty?

Warsztaty dedykujemy dzieciom od 7 do 12 roku życia.
Wspólnie tworzymy warunki, aby mała motoryka dzieci była pielęgnowana jak również ich kreatywność oraz wyobraźnia. Tworzymy formę uplastycznienia najmłodszych opartą na doświadczaniu nowych technik plastycznych jak i poprzez uwrażliwianie i uświadamianie ich na delikatność naszej planety.

Bilety: Kasa CSK oraz https://bilety.csklublin.pl
Dzieci: 25 zł
Gdzie: Mała Kieszeń Sceny
Kiedy: 8 lutego
Godz.: 11.00 – 15.00

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.