MKS FunFloor Lublin zaczyna sezon od wygranej z Piotrcovią

szczypiornistki

MKS FunFloor Lublin odnotował pierwsze domowe zwycięstwo w sezonie, pokonując MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski wynikiem 31:23. Lublinianki od początku do końca kontrolowały przebieg spotkania, nie oddając prowadzenia ani na moment.

Skuteczny początek i przewaga MKS FunFloor Lublin

Lublinianki od samego początku dominowały na boisku. Pierwszego gola tego sezonu zdobyła Oktawia Fedeńczak, a chwilę później wynik podwyższyła Magda Balsam. Mimo że Piotrcovia próbowała odpowiedzieć, MKS FunFloor utrzymywał bezpieczną przewagę przez cały mecz. W 15. minucie gospodynie prowadziły już 11:7, a do końca pierwszej połowy wynik wynosił 18:10.

Spokojna druga połowa i pewne zwycięstwo

Druga część meczu przebiegła pod dyktando lubelskich szczypiornistek. Choć Piotrcovia starała się zmniejszyć straty, MKS FunFloor utrzymywał prowadzenie na poziomie 6-8 goli. Zespół Edyty Majdzińskiej kontrolował przebieg gry, a ostateczny wynik spotkania to 31:23.

Kluczowe zawodniczki meczu

MVP spotkania została Magda Balsam, która zdobyła 6 goli. Wyróżnić należy także Oktawię Fedeńczak i Darię Szynkaruk, które również miały istotny wkład w zwycięstwo. W obronie szczególnie dobrze spisała się Paulina Wdowiak, skutecznie powstrzymując ataki Piotrcovii.

Jak oceniasz szanse MKS FunFloor Lublin w nadchodzącym sezonie? Czy uważasz, że zespół powtórzy sukces z poprzednich lat? Podziel się swoją opinią w komentarzach!