Nagła awaria po zmroku
Do zdarzenia doszło w środę wieczorem (25.02), tuż po zapadnięciu zmroku. Latarnie uliczne przestały działać, co natychmiast wpłynęło na widoczność i poczucie bezpieczeństwa w jednej z najczęściej odwiedzanych części miasta.
Informację o problemie przekazała Rada Dzielnicy Starego Miasta, która podjęła działania zaraz po zgłoszeniach od mieszkańców.
Zobacz również
Pierwsze 300+ wpłynęło na konta rodziców z Lublina. Sprawdź, czy masz już pieniądze
Wyłączą wodę w Lublinie. Nawet 16 godzin bez dostaw [WYKAZ ULIC]
Awaria sieci ciepłowniczej przy Zygmuntowskich. Aqua Lublin w środę będzie całkowicie zamknięte
Koniec głośnych testów syren alarmowych w całym województwie. Ważny SMS od RCB na telefonach
Służby zostały powiadomione
Jak poinformowano, o awarii oświetlenia ulicznego została już powiadomiona spółka energetyczna PGE. Pracownicy przystąpili do usuwania usterki.
Na ten moment nie podano dokładnej przyczyny awarii ani czasu pełnego przywrócenia oświetlenia. Mieszkańcy i osoby odwiedzające Stare Miasto powinni zachować szczególną ostrożność do momentu usunięcia problemu.
Najnowsze posty
Dodaj opinię