MKS FunFloor Lublin dominująco otwiera sezon w ORLEN Superlidze

drużyna MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin rozpoczął sezon ORLEN Superligi Kobiet w imponującym stylu, pokonując na wyjeździe Energę Szczypiorno Kalisz 34:17. Lublinianki dominowały przez cały mecz, a Magda Balsam i Oktawia Fedeńczak poprowadziły zespół do pewnego zwycięstwa, zdobywając po 7 bramek.

Szybkie tempo i dominacja MKS-u FunFloor Lublin

Mecz rozpoczął się od wyrównanej walki, jednak już po kilku minutach to lublinianki narzuciły swoje tempo gry. Świetne występy Magdy Balsam oraz Oktawii Fedeńczak pozwoliły zespołowi z Lublina na szybkie uzyskanie znaczącej przewagi. W 19. minucie MKS prowadził już 14:4, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20:7 na korzyść gości.

MKS bezlitosny w drugiej połowie

Po przerwie kaliszanki próbowały odrobić straty, jednak każda ich pomyłka była natychmiast wykorzystywana przez szybkie kontrataki lublinianek. MKS FunFloor Lublin zwiększał przewagę, ostatecznie kończąc mecz wynikiem 34:17. Warto podkreślić powroty po kontuzjach Sylwii Matuszczyk i Szimonetty Planety, które wniosły cenny wkład w drugiej połowie.

Jak oceniasz formę MKS-u FunFloor Lublin na początku sezonu? Czy zespół podtrzyma tę dominację w kolejnych spotkaniach? Podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach i udostępnij artykuł!