Mieszkaniec Lublina wpadł z narkotykami. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie

Komisariat III Policji w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Komisariat III Policji w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Mężczyzna z Lublina miał znaczne ilości narkotyków w swoim mieszkaniu. Kryminalni z „trójki” zabezpieczyli prawie 75 gramów marihuany. Został już aresztowany i postawiono mu zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości substancji niedozwolonych. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci z lubelskiej „Trójki” na tropie

Zatrzymaniem mężczyzny zajęli się funkcjonariusze z 3. komisariatu policji w Lublinie. Po ustaleniu, że pewien mieszkaniec Lublina może posiadać duże ilości narkotyków, kryminalni natychmiast przystąpili do przeszukania miejsca jego pobytu. W mieszkaniu 34-letniego mężczyzny znaleziono ponad 75 gramów marihuany oraz amunicję. Zatrzymany został oskarżony o posiadanie większych ilości narkotyków i amunicji. Sąd wydał nakaz jego aresztowania tymczasowo na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności za ten czyn.

75g marihuany w domu lublinianina
Znaleziona w domu mężczyzny marihuana

Pracowity dzień w komisariacie nr. 3

Tego samego dnia, funkcjonariusze z „trójki” dodatkowo zlokalizowali 40-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna jest skazany na karę odbycia więzienia za popełnione przestępstwa.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.