Mieszkańcy wybrali nową szatę graficzną rowerów miejskich

Nowa szata graficzna Lubelskiego Roweru Miejskiego
Nowa szata graficzna Lubelskiego Roweru Miejskiego | wizualizacja

W internetowej sondzie mieszkańcy mogli wybrać spośród trzech propozycji graficznych. Dziś ZTM poinformował o zwycięskim projekcie. Rowery w nowej szacie graficznej wyjadą na ulice Lublina na wiosnę.

Nowy wygląd Lubelskiego Roweru Miejskiego

W poniedziałek (12.09) zakończyło się głosowanie, w którym mieszkańcy mieli możliwość zdecydować o wyglądzie Lubelskiego Roweru Miejskiego. ZTM przedstawił trzy propozycje graficzne. Zobacz: Jak ma wyglądać nowy design rowerów miejskich? ZTM pyta mieszkańców o zdanie

W głosowaniu wzięło udział blisko 400 osób, a zwycięskim projektem został ten z numerem 1 (prezentowany na głównym zdjęciu artykułu), który zyskał ponad 72 proc. wszystkich głosów.

Rowery w nowej szacie graficznej zostaną oddane do użytku mieszkańców w nowym sezonie tj. wiosną przyszłego roku.

Zobacz także: MPK Lublin przejmie obsługę systemu rowerów miejskich. Nowa aplikacja, darmowe przejazdy dla pasażerów komunikacji miejskiej

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.