Jak ma wyglądać nowy design rowerów miejskich? ZTM pyta mieszkańców o zdanie

ZTM pyta mieszkańców o nowy design rowerów miejskich
ZTM pyta mieszkańców o nowy design rowerów miejskich

Lubelski Rower Miejski będzie miał nowego operatora — miejską spółkę MPK Lublin. Nowym akcentem będzie także odświeżony wygląd rowerów, o którym mieszkańcy Lublina zdecydują w internetowej sondzie.

Nowa szata graficzna rowerów miejskich

W poniedziałek (5.09) informowaliśmy, że po zakończonym tegorocznym sezonie nowym operatorem Lubelskiego Roweru Miejskiego będzie miejska spółka MPK Lublin. Wraz ze zmianą operatora nastąpi także odświeżenie graficzne infrastruktury rowerowej.

Wygląd systemu zaakcentuje barwy Lublina, nawiązując do pojazdów komunikacji miejskiej. Spośród trzech przygotowanych wariantów, to mieszkańcy w głosowaniu zdecydują o ostatecznym wyglądzie rowerów i stacji.

Sonda dostępne jest od dzisiaj na stronie ztm.lublin.eu. Mieszkańcy swoje głosy mogą oddawać do 12 września. Nową szatę graficzną otrzymają wszystkie rowery oraz stacje.

Propozycja nr 1

Propozycja nr 1 - Lubelski Rower Miejski
Propozycja nr 1 – Lubelski Rower Miejski

Propozycja nr 2

Propozycja nr 2 - Lubelski Rower Miejski
Propozycja nr 2 – Lubelski Rower Miejski

Propozycja nr 3

Propozycja nr 3 - Lubelski Rower Miejski
Propozycja nr 3 – Lubelski Rower Miejski

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.