Międzyrzec Podlaski: W jednym z domów znaleziono ciała dwóch osób

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

We wtorek w jednym z domów na terenie gminy Międzyrzec Podlaski znaleziono ciała kobiety i mężczyzny. To prawdopodobnie ofiary zatrucia gazem.

 

We wtorek po godz. 8 policjanci z Białej Podlaskiej zostali zawiadomieni, że w jednym z domów w miejscowości Kożuszki koło Międzyrzeca Podlaskiego mogą znajdować się osoby w potrzebie, ponieważ nie dają oznak życia od kilku dni. Na miejsce został wysłany patrol.

 

Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze weszli do domu. W jednym z pomieszczeń znajdowały się ciała dwóch osób. To 81-letnia kobieta i jej 47-letni syn.

 

– Po wstępnych oględzinach nie stwierdziliśmy obecności obrażeń zewnętrznych, więc raczej wykluczamy działanie osób trzecich – informuje st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

 

Prawdopodobną przyczyną zgonu tych osób było zatrucie gazem. Policjanci, którzy pracowali na miejscu odkryli, że kurki w kuchence gazowej były odkręcone.

 

Ciała zostały zabezpieczone i przewiezione na sekcję zwłok, której wyniki będą znane za kilka dni. Wtedy będzie znana przyczyna zgonu dwóch osób.

 

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem – czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na [email protected]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.