Miał blisko dwa promile. Wjechał do rowu i zasnął

policja napis podlaska 1 3

Blisko dwa promile alkoholu miał 28-letni kierowca, który w miejscowości Zaróbka, wjechał samochodem do przydrożnego rowu.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 9.00 w miejscowości Zaróbka gm. Cyców. Łęczyńscy policjanci zostali zaalarmowani, że w przydrożnym rowie znajduje się pojazd. Na miejscu policjanci zastali załogę karetki pogotowia, świadków zdarzenia oraz kierującego.

 

Z relacji uczestników ruchu drogowego wynika, że kiedy przejeżdżali przez tą miejscowość zauważyli w rowie pojazd marki VW Sharan. Postanowili sprawdzić co się stało. Kiedy podeszli bliżej zauważyli, że auto ma uruchomiony silnik. Za kierownicą siedział mężczyzna, który spał.

 

Policjanci ustali, że mężczyzną tym jest 28 – letni mieszkaniec gm. Cyców. Sprawdzili stan jego trzeźwości. Okazało się, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2019 roku. Na szczęście mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.