Mężczyzna wypadł z 11. piętra. Tragedia na ul. Młodzieżowej w Lublinie

Mężczyzna wypadł z okna wieżowca przy ul. Młodzieżowej
Mężczyzna wypadł z okna wieżowca przy ul. Młodzieżowej | fot. Krzysztof, Karolina

Mężczyzna spadł z 11 piętra wieżowca przy ul. Młodzieżowej w Lublinie. Nie żyje. Policja ustala okoliczności tego tragicznego wypadku.

Wypadł z 11. piętra

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę (21.02) około godz. 12:15 przy ul. Młodzieżowej w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o upadku mężczyzny z wysokości. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni mężczyzna wypadł z okna na jedenastym piętrze. Upadł przed wejściem do klatki bloku. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł on śmierć na miejscu. Mundurowi wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora.

Wstępnie wykluczono, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Wstępne okoliczności wskazują, że była to próba samobójcza. Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Jak uzyskać pomoc?

Policjanci przypominają, aby nie być obojętnym i reagować w przypadku osób, które chcą lub planują popełnić samobójstwo. Czasami zwykła rozmowa, wysłuchanie, poczucie obecności bliskiej osoby może go odwieźć od myśli samobójczych.

Jeśli dzieje się coś złego i wiesz, że życie i zdrowie osoby jest zagrożone, zadzwoń pod numer alarmowy 112 i postaraj się przekazać służbom lokalizację miejsca, w którym znajduje się ktoś potrzebujący pomocy. Pamiętaj, w takich sytuacjach ogromne znaczenie ma czas.

Natomiast jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

ZDJĘCIA

Mężczyzna wypadł z okna na 11. piętrze wieżowca przy ul. Młodzieżowej
Mężczyzna wypadł z okna na 11. piętrze wieżowca przy ul. Młodzieżowej | fot. czytelnik Krzysztof
Mężczyzna wypadł z okna na 11. piętrze wieżowca przy ul. Młodzieżowej
Mężczyzna wypadł z okna na 11. piętrze wieżowca przy ul. Młodzieżowej | fot. czytelnik Krzysztof
Mężczyzna wypadł z okna na 11. piętrze wieżowca przy ul. Młodzieżowej
Mężczyzna wypadł z okna na 11. piętrze wieżowca przy ul. Młodzieżowej | fot. czytelniczka Karolina

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.