Mężczyzna wykorzystał chwilową nieobecność ekspedientki na stoisku. Ukradł 4,5 tys. zł.

© policja

Mężczyzna wykorzystał chwilową nieobecność ekspedientki. Jego łupem padło ponad 4,5 tys. zł.

Do kradzieży doszło w miniony piątek na terenie jednej z galerii handlowych przy ul. Zana. Sprawca to mężczyzna w wieku 40-50 lat, szczupłej budowy ciała ubrany w ciemną kurtkę, niebieską koszulę, nosi okulary. Dokonał on kradzieży gotówki o sumie ponad 4500 zł. Na podstawie zabezpieczonego monitoringu wynika, iż mężczyzna wykorzystał moment, gdy ekspedientka jednego ze stoisk wyszła. W tym czasie sprawca przechylił się przez ladę sprzedażową, otworzył jedną z szafek po czym skradł gotówkę.

Kradzież zarejestrowała kamera monitoringu. Policja prosi o kontakt każdego, kto rozpoznaje złodzieja. Należy kontaktować się z Komisariatem IV Policji przy ul. Zana 45 lub pod numerem telefonu: 81-535-48-00 i 997.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Taki ten złodziej niepozorny. Jak już policja go zatrzyma to niech przy okazji da mu na pamiątkę to nagranie z monitoringu. Niech no się potem pochwali przed dziećmi, wnuczkami itd. z czego w przeszłości zasłynął. 😉

  2. Ekspedientka raczej nie wyszła bo nawet pracy jeszcze nie zaczęła…..galeria otwiera się o 9…..

    1. CH Leclerc na Zana otwarty jest od 7. nie wiem jak się sprawa tyczy samego stoiska bo niektore sklepy faktycznie od 9. btw. jaka ekspedientka? czesto tam robie zakupy i na oczy ekspedientki nie widziałem, sprzedaje dwoch czy tam trzech kolesi na tym stoisku