Mężczyzna wpadł do szamba i utonął. Koszmarny wypadek w Lublinie

Straż Pożarna - strażak
Straż Pożarna - strażak | fot. Dominik Wąsik

Na terenie posesji przy ul. Jemiołowej w Lublinie mężczyzna wpadł do szamba. Niestety nie udało się go uratować.

Wpadł do szamba

Do koszmarnego wypadku doszło we wtorek (14.05) kilka minut po godz. 22:00 przy ul. Jemiołowej w dzielnicy Sławin. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który miał wpaść do niezabezpieczonego szamba. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, w tym specjalistyczna grupa ratownictwa wysokościowego z JRG-2, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że 70-letni mężczyzna wpadł do przydomowego szamba. Do zbiornika został opuszczony strażak przy wykorzystaniu technik linowych. Strażak był ubrany w specjalny kombinezon i wyposażony w aparat ochrony układu oddechowego.

Mężczyzna niestety nie przeżył. Na miejscu pracowali policjanci, którzy teraz będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.