Mężczyzna wisiał na linie w lesie. Policjanci zdążyli w ostatniej chwili

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W ostatniej chwili udało się uratować mężczyznę, który targnął się na własne życie. Mundurowi odnaleźli go w lesie, gdy już wsiał na linie przymocowanej do drzewa.

Dzisiejszej nocy dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie 44-letni mieszkaniec gminy Rejowiec chce popełnić samobójstwo. Z relacji żony wynikało, że wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku.

Na interwencję skierowani zostali policjanci z komisariatu w Rejowcu sierż. szt. Dariusz Betiuk i sierż. Albert Neczaj. Funkcjonariusze w pobliskim lasku zauważyli wiszącego mężczyznę, którego natychmiast odcięli.

„Sprawdzili jego funkcje życiowe i zaopiekowali się nim do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Mężczyzna został hospitalizowany” – mówi podkom. Ewa Czyż, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.