Mężczyzna wyskoczył z 10-piętra budynku UMCS. Zginął na miejscu

karetka ambulans 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwa ustalenie okoliczności tragicznego zdarzenia, które miało miejsce na miasteczku akademickim. Mężczyzny wyskoczył z okna budynku UMCS. Zginął na miejscu.

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek o godz. 17:30. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ktoś wypadł z okna jednego z budynków UMCS. Na miejsce pojechał zespół ratowników i policja.

 

Jak się okazało z 10-piętra budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS wypadł 25-letni mężczyzna. Na wskutek odniesionych obrażeń zginął on na miejscu. Według wstępnych ustaleń nie był on studentem UMCS. To mieszkaniec pow. lubelskiego.

 

– Na tym etapie, czyli wstępnie, można powiedzieć, że doszło do samobójstwa, ale to wymaga jeszcze potwierdzenia w śledztwie – informuje zespół prasowy policji.

 

Trwa teraz ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Sprawą zajmie się prokuratura. 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.